...jest pusty
Strona głównaMateriały budowlaneDachy i akcesoriaPodbitki i podsufitkiBudmat - podbitki dachowePodbitka dachowa Budmat listwa H
Netto: 105,61 zł
Brutto: 129,90 zł
Klamka LADY rozeta kwadratowa czarna LACZQ
Netto: 53,34 zł
Brutto: 65,61 zł
Klamka ZOYA rozeta kwadratowa czarna ZOCZQ
Netto: 53,34 zł
Brutto: 65,61 zł
Folia fartuch EPDM zewnętrzny 0.75mm 25mb
Netto: 97,48 zł
Brutto: 119,90 zł
Netto: 9,35 zł
Brutto: 11,50 zł
Netto: 10,16 zł
Brutto: 12,50 zł
Hak rynnowy PCV 125mm Bryza ,Budmat
Netto: 3,46 zł
Brutto: 4,25 zł
Awenta kratka metalowa 14x14 MTK4GR Grafit
Netto: 12,93 zł
Brutto: 15,90 zł
Podkład pod panele Cezar Expert Eko Matt 5mm/5m2
Netto: 23,50 zł
Brutto: 28,90 zł
Klej montażowy PENOSIL do listew SuperFix 310ml
Netto: 10,49 zł
Brutto: 12,90 zł
Dybel montażowy do okien i drzwi 10x112
Netto: 0,64 zł
Brutto: 0,79 zł
Silikon neutralny Olive Neutral C-22 300 ml
Netto: 14,55 zł
Brutto: 17,90 zł
Parapet MDF lakierowany kolory RAL połysk i mat
Netto: 350,00 zł
Brutto: 430,50 zł
Kołek rozporowy do płyt GKW 8/fi10 10x50 100szt
Netto: 20,24 zł
Brutto: 24,90 zł
Hak rynnowy PCV 75mm Bryza ,Budmat
Netto: 3,46 zł
Brutto: 4,25 zł
Kołki ramowe WKRĘT-MET KPK 10x115N 50 szt
Netto: 38,13 zł
Brutto: 46,90 zł
Klej kontaktowy w spraju SEAL 500 ml Primer
Netto: 30,82 zł
Brutto: 37,90 zł
Łopata do piasku metalowy trzonek Profix KS205
Netto: 45,45 zł
Brutto: 55,90 zł
Podkład pod panele Cezar Expert Eko Matt 3 mm
Netto: 18,62 zł
Brutto: 22,90 zł
Silikon uniwersalny PENOSIL Standard 310 ml
Netto: 11,30 zł
Brutto: 13,90 zł
Podpora montażowa do okien i drzwi 80-120mm
Netto: 12,11 zł
Brutto: 14,89 zł
Parapet PCV komorowy 20 cm
Netto: 2,52 zł
Brutto: 3,10 zł
Poprzedni Lista Następny

Podbitka dachowa Budmat listwa H

Netto: 10,49 zł
Brutto: 12,90 zł

Wysyłka:Brak informacji
Waga:0.50 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Kolor - nie drzwi:

Ilość:mb

TOWARU NIE WYSYŁAMY KURIEREM.


Podsufitka poza swoją funkcją dekoracyjną (jest zwieńczeniem realizacji dachu) ma także wiele funkcji praktycznych.

Podsufitka dachowa (podbitka) jest integralną częścią kompletnego dachu, który w ofercie BUDMAT tworzą:

 • pokrycie dachowe wykonane z blachodachówki modułowej Venecja,
 • orynnowanie z zastosowaniem systemu rynnowego PVC ProAqua,
 • podsufitka dachowa.

Zastosowanie podsufitki pozwala na szybkie i efektowne wykończenie pokrycia dachowego oraz na jego dodatkową wentylację. Podbitka zabezpiecza konstrukcję dachu (zwłaszcza w części okapu) i stanowi finalnie o estetyce całej inwestycji.

Montaż podsufitki dachowej BUDMAT jest szybki oraz łatwy a dostępne kolory idealnie komponują się z kolorystyką dachów Venecja oraz rynien ProAqua.

Podsufitka BUDMAT produkowana z wysokiej jakości materiału PVC jest estetyczna, wyjątkowo lekka i nie obciąża dodatkowo dachu. Występuje w wersji pełnej oraz perforowanej w kolorach: jasny brąz, ciemny brąz, grafitowy, złoty dąb oraz orzech.

Podsufitka BUDMAT nie wymaga malowania, jest odporna na czynniki atmosferyczne oraz na ewentualne działania pleśni oraz grzybów dlatego została objęta 25 letnim okresem gwarancji.

Podsufitka PVC BUDMAT wykonana z nieplastyfikowanego PVC, lekka, estetyczna i trwała zabudowa okapów dachowych. Jest kompletnym rozwiązaniem składającym się z: panelu pełnego i perforowanego, listwy J, listwy H oraz narożnika wewnętrznego i zewnętrznego.

Występuje w kolorystyce wzorowanej na odcieniach naturalnego drewna (dąb, orzech) bądź kolorystyce, którą dopasowuje się do systemu rynnowego.

Szerokość efektywna panelu: 306 mm
Wysokość: 12,2 mm
Długość arkusza: 3 m

 

 

Podsufitka PVC jest kompletnym rozwiązaniem składającym się z: panelu pełnego i perforowanego, listwy J, listwy H oraz narożnika wewnętrznego i zewnętrznego.

 
 
 
 
Cennik podbitki BudmatPobierz plik
Instrukcja montażu podbitki BudmatPobierz plik
Deklaracja zgodności podbitka BudmatPobierz plik

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję

Opis procedury reklamacyjnej:

    Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem biuro@baumal.koszalin.pl, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej:
        imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego,
        datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji,
        przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego,
        wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację.
    Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie.
    Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci.
    Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.


Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy:

W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności.

Aby odstąpić od umowy zawartej na platformie zakupowej, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: biuro@baumal.koszalin.pl. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres Baumal ,75-123 Koszalin Szczecińska 4 b.

Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy):

[adres sprzedającego]
Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów], numery oferty w sklepu [numery] .
Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data] .
Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego]
Login w sklepie: [login kupującego]
Adres: [adres kupującego]
Data: [data odstąpienia od umowy]
Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej]

Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy (należy wybrać jedną z wersji):

    W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru.
    


Brak odstąpienia od umowy:

Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach sklepu internetowego Baumal nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów:

    o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy;
    w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy;
    w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;
    w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia;
    w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
    w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami;
    w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od wahań na rynku, nad którymi przedsiębiorca nie ma kontroli;
    w której konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli przedsiębiorca świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy;
    w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
    o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę;
    zawartej w drodze aukcji publicznej;
    o świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia usługi;
    o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.


Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur:

Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Koszalinie. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów,  znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”.

GWARANCJA na System Podsufitki PVC BUDMAT

§ 1. Postanowienia ogólne

 1. Gwarantem jest BUDMAT Bogdan Więcek z siedzibą w Płocku ul. Otolińska 25, który jest producentem Podsufitki PVC BUDMAT.
 2. Udzielana Gwarancja Producenta obejmuje zapewnienie, że elementy Podsufitki PVC BUDMAT nie posiadają wad fizycznych powstałych w czasie procesu produkcji lub będących następstwem użycia niewłaściwego materiału do produkcji, które uniemożliwiają korzystanie z tych elementów zgodnie z ich przeznaczeniem wskazanym w katalogu Gwaranta.
 3. Warunkami skorzystania z Gwarancji Producenta są:
  1. Montaż i konserwacja elementów Podsufitki PVC BUDMAT zgodnie z zaleceniami Gwaranta wskazanymi w Instrukcji montażu dostępnej na www.budmat.pl oraz uznanymi regułami techniki budowlanej;
  2. Korzystanie z elementów Podsufitki PVC BUDMAT zgodnie z ich przeznaczeniem określonym w Instrukcji montażu;
  3. Przechowywanie, transport elementów Podsufitki PVC BUDMAT zgodnie z zaleceniami Producenta wskazanymi w instrukcji: „MAGAZYNOWANIE I TRANSPORT PODSUFITKI DACHOWEJ BUDMAT” – dostępnej na www.budmat.pl .

§ 2. Okres gwarancji

 1. Gwarancja Producenta zostaje udzielona na okres 25 lat na elementy Podsufitki PVC BUDMAT, licząc od dnia wydania ich Klientowi.
 2. Gwarancja jest ważna na terytorium Polski i dotyczy Produktów zamontowanych na terytorium Polski.

§ 3. Procedura reklamacyjna

 1. Klient zobowiązany jest do zgłoszenia Gwarantowi wady elementu Podsufitki PVC BUDMAT nie później niż w terminie 7 dni od dnia wykrycia wady, pod rygorem utraty uprawnień gwarancyjnych. W przypadku, gdy wymagają tego okoliczności, Klient zobowiązany jest do dokonania wszelkich czynności zabezpieczających mających na celu wyeliminowanie lub ograniczenia ryzyka powstania szkody związanej z pojawieniem się wady elementu Podsufitki PVC BUDMAT, przy czym dokonanie czynności zabezpieczających nie może naruszyć zasad i warunków wynikających z Gwarancji.
 2. Reklamacje należy zgłaszać Gwarantowi drogą faksową (nr: +48 24 268 02 92) lub drogą mailową (e-mail: reklamacje@budmat.pl). Klient zgłasza reklamację bezpośrednio Gwarantowi lub poprzez punkt handlowy w którym Klient dokonał zakupu.
 3. Gwarancja powinna zawierać: dokładny opis wady, datę wykrycia wady oraz datę i miejsce montażu reklamowanego elementu Podsufitki PVC BUDMAT. Wraz z reklamacją należy przesłać dowód zakupu elementów Podsufitki PVC BUDMAT oraz zdjęcia ilustrujące wadę elementu Podsufitki PVC BUDMAT. W przypadku niezałączenia do reklamacji wyżej wymienionych dokumentów reklamacja pozostaje bez rozpoznania.
 4. W terminie 14 dni od dnia prawidłowego zgłoszenia reklamacji Gwarant ma prawo dokonać wizji w miejscu wystąpienia wady, o czym poinformuje Klienta. Klient jest zobowiązany umożliwić Gwarantowi dostęp do reklamowanego elementu Podsufitki w terminie wskazanym przez Gwaranta. Przedstawiciel Gwaranta udaje się na miejsce wystąpienia wady, gdzie w obecności Klienta spisuje protokół reklamacyjny, a gdy zajdzie potrzeba odbiera reklamowany element Podsufitki. Protokół reklamacji oraz pobrany element są przekazywane na koszt Gwaranta do siedziby Gwaranta celem rozpatrzenia reklamacji.
 5. W terminie do 30 dni od dnia przekazania Gwarantowi protokołu reklamacji, Gwarant rozpatruje reklamację i informuje Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu reklamacji Klienta.

§ 4. Usunięcie wad elementu Podsufitki PVC BUDMAT

 1. W przypadku uznania przez Gwaranta reklamacji Gwarant lub wskazany przez niego podmiot w terminie 14 dni od dnia poinformowania Klienta o uznaniu reklamacji albo od dnia, w którym upłynął termin na powiadomienie o rozpatrzeniu reklamacji, usuwa wady uznane przez Gwaranta.
 2. Usunięcie wad elementu Podsufitki może nastąpić poprzez:
  1. wymianę wadliwego elementu Podsufitki na nowy element Podsufitki lub element kompatybilny z elementem Podsufitki;
  2. albo naprawę wadliwego elementu Podsufitki.
   • Wybór sposobu usunięcia wady należy do Gwaranta.
 3. W przypadku uznania reklamacji Gwarant pokrywa następujące koszty:
  1. w przypadku wymiany wadliwego elementu Podsufitki – koszty nowego elementu Podsufitki lub elementu kompatybilnego z elementem Podsufitki oraz koszty transportu nowego elementu Podsufitki lub elementu kompatybilnego z elementem Podsufitki do miejsca jego montażu;
  2. w przypadku naprawy wadliwego elementu Podsufitki – koszty naprawy wadliwego elementu Podsufitki oraz koszty transportu naprawionego elementu Podsufitki do miejsca jego montażu.
   • W ramach Gwarancji Gwarant nie odpowiada za szkody będące następstwem wadliwości elementu Podsufitki (tj. za szkody spowodowane w mieniu Klienta przez wadliwy element Podsufitki)

§ 5. Wyłączenia i zastrzeżenia

 1. Gwarant nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne nienależyte usunięcie wad, jeżeli jest to wynikiem braku wyczerpujących informacji w tym zakresie w zgłoszeniu reklamacyjnym Klienta.
 2. Zakres odpowiedzialności Gwaranta został określony w §1 ust. 3 Gwarancji Producenta. W szczególności Gwarant nie ponosi odpowiedzialności za:
  1. montaż elementów Podsufitki PVC BUDMAT, w tym za montaż niezgodny z zaleceniami Gwaranta lub regułami sztuki budowlanej;
  2. uszkodzenia mechaniczne elementów Podsufitki PVC BUDMAT powstałe po wydaniu tych elementów Klientowi;
  3. normalne zużycie elementów Podsufitki PVC BUDMAT;
  4. utratę trwałości połysku i koloru elementów Podsufitki PVC BUDMAT;
  5. wadliwe działanie lub wady elementów Podsufitki PVC BUDMAT będące następstwem przypadków losowych niezależnych od Gwaranta (siła wyższa) np.: pożar, powódź wyładowania atmosferyczne, itp.
 3. Uprawnienia gwarancyjne Klienta automatycznie wygasają, jeżeli:
  1. podmiot inny niż Gwarant lub wskazany przez Gwaranta usunął (zdemontował) lub naprawił przed wizją reklamowany element Podsufitki PVC BUDMAT;
  2. bez zgody Gwaranta dokonano jakichkolwiek modyfikacji elementów Podsufitki PVC BUDMAT;
  3. elementy Podsufitki PVC BUDMAT zostały połączone w jednej instalacji z elementami podsufitki innego producenta;
  4. elementy Podsufitki PVC BUDMAT były wykorzystane sprzecznie z ich przeznaczeniem wskazanym przez Gwaranta w Instrukcji montażu;
   • elementy Podsufitki PVC BUDMAT były transportowane lub przechowywane sprzecznie z zaleceniami Gwaranta wskazanymi w instrukcji: „MAGAZYNOWANIE I TRANSPORT PODSUFITKI DACHOWEJ BUDMAT”;
  5. elementy Podsufitki PVC BUDMAT nie były konserwowane lub były konserwowane niezgodnie z zaleceniami Gwaranta;
  6. elementy Podsufitki PVC BUDMAT pracowały (znajdowały się) w środowisku agresywnym chemicznie;

§ 6. Postanowienia końcowe

 1. Z zastrzeżeniem bezwzględnie obowiązujących przepisów prawa dotyczących klientów będących osobami fizycznymi, nabywających produkty w celach niezwiązanych z działalnością zawodową lub gospodarczą, wszelkie spory pomiędzy Klientem a Gwarantem podlegają rozstrzygnięciu przez sąd powszechny w Płocku.
 2. W sprawach nieuregulowanych w niniejszej gwarancji mają zastosowanie przepisy polskiego prawa cywilnego.
 
Zobacz także:
 • Podbitka dachowa, podsufitka, siding Budmat
  Szybki podgląd

  Podbitka dachowa, podsufitka, siding Budmat

  Netto: 32,44 zł
  Brutto: 39,90 zł

 • Podbitka dachowa Budmat listwa J
  Szybki podgląd

  Podbitka dachowa Budmat listwa J

  Netto: 5,61 zł
  Brutto: 6,90 zł

Przejdź do panelu Kreator
Użytkownik Allegro
% Pozytywnych komentarzy
Typ
Ostatnie
7 dni
Ostatnie
30 dni
Wszystkie
Polecam
Nie polecam
Zgodność z opisem
Obsługa kupującego
Koszt wysyłki
Pokaż listę aukcji
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.