JęzykiPolski
WalutyPLN

Kategorie

Informacje

Strona głównaOgródRóżneKlipsy zapinki do roślin 108 szt Gardlov 22586
Poprzedni Lista Następny

Klipsy zapinki do roślin 108 szt Gardlov 22586

Netto: 26,75 zł
Brutto: 32,90 zł
Kod: 22586
EAN: 5900779946866
Wysyłka:1-3 dni
Waga:0.55 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:

PSY DO ZAPINANIA ROŚLIN 108 SZTUK

 • DUŻY ZESTAW ORAZ DWA ROZMIARY – cały zestaw jest wyposażony w 108 sztuk klipsów. Klipsy podeprą rośliny doniczkowe i ogrodowe. W zestawie są dwa rozmiary klipsów.
 • MINIMALNA INGERENCJA W ROŚLINNOŚĆ - klipsy te są bardzo delikatne i praktycznie niezauważalne, co minimalizuje ingerencję w wygląd roślin. Nie uszkadzają one tkanek ani nie ograniczają ich wzrostu.
 • ŁATWOŚĆ W UŻYTKOWANIU - klipsy zapinki są łatwe w użyciu, nie wymagają specjalnych narzędzi ani umiejętności. Mogą być stosowane zarówno w ogrodach przydomowych, szklarniach, jak i wewnątrz pomieszczeń, gdzie hodowane są rośliny doniczkowe.
 • ODPORNE NA WARUNKI ATMOSFERYCZNE - klipsy zapinki do roślin są odporne na warunki atmosferyczne, w tym deszcz, wilgoć, czy promienie słoneczne, co sprawia, że są trwałe i mogą być używane przez długi czas.
 • SPECYFIKACJA - kolor: zielony; materiał: PP; pozostałe: żelazo + cynk; wymiar mniejszego: 3 x 4 x 0,7 cm; wymiar większego: 4,3 x 5,5 x 0,9 cm; waga: 546 g; waga w opakowaniu: 627 g.

SPECYFIKACJA

 • kolor: zielony
 • materiał: PP
 • pozostałe: żelazo + cynk
 • wymiar mniejszego: 3 x 4 x 0,7 cm
 • wymiar większego: 4,3 x 5,5 x 0,9 cm
 • waga: 546 g
 • waga w opakowaniu: 627 g

W ZESTAWIE

 • 54 sztuki mniejszych klipsów
 • 54 sztuki większych klipsów

Klipsy zapinki do roślin, nazywane także jako spinki do roślin lub podporowe klipsy, są małymi, plastikowymi narzędziami używanymi do podtrzymywania roślin w ogrodach, szklarniach lub hodowlach roślin doniczkowych. Mają one formę klipsów, z jednej strony mającą zaczepy lub haczyki, które można przyczepić do rośliny, a z drugiej strony płaską część, która utrzymuje roślinę w odpowiedniej pozycji.

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię

Właściciel sklepu internetowego nie gwarantuje, że publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go kupili.

Opis procedury reklamacyjnej:

    Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem biuro@baumal.koszalin.pl, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej:
        imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego,
        datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji,
        przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego,
        wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację.
    Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie.
    Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci.
    Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.


Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy:

W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności.

Aby odstąpić od umowy zawartej na platformie zakupowej, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: biuro@baumal.koszalin.pl. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres Baumal ,75-123 Koszalin Szczecińska 4 b.

Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy):

[adres sprzedającego]
Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów], numery oferty w sklepu [numery] .
Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data] .
Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego]
Login w sklepie: [login kupującego]
Adres: [adres kupującego]
Data: [data odstąpienia od umowy]
Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej]

Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy (należy wybrać jedną z wersji):

    W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru.
    


Brak odstąpienia od umowy:

Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach sklepu internetowego Baumal nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów:

    o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy;
    w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy;
    w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;
    w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia;
    w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
    w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami;
    w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od wahań na rynku, nad którymi przedsiębiorca nie ma kontroli;
    w której konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli przedsiębiorca świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy;
    w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
    o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę;
    zawartej w drodze aukcji publicznej;
    o świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia usługi;
    o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.


Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur:

Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Koszalinie. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów,  znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”.

 
Zobacz także:
 • Tyczka do pomidorów roślin 150cm 11mm 10szt
  Szybki podgląd

  Tyczka do pomidorów roślin 150cm 11mm 10szt

  Netto: 37,32 zł
  Brutto: 45,90 zł

 • Tyczka do pomidorów roślin 180cm 11mm 10szt
  Szybki podgląd

  Tyczka do pomidorów roślin 180cm 11mm 10szt

  Netto: 40,57 zł
  Brutto: 49,90 zł

 • Tyczka do pomidorów roślin 100cm 11mm 5szt
  Szybki podgląd

  Tyczka do pomidorów roślin 100cm 11mm 5szt

  Netto: 32,44 zł
  Brutto: 39,90 zł

 • Namiot plażowy 200x150x110cm Trizand 23479
  Szybki podgląd

  Namiot plażowy 200x150x110cm Trizand 23479

  Netto: 56,83 zł
  Brutto: 69,90 zł

Klienci polecają również:
 • Tarcza do cięcia metalu 125x1mm Bigstren 21639
  Szybki podgląd

  Tarcza do cięcia metalu 125x1mm Bigstren 21639

  Netto: 1,55 zł
  Brutto: 1,90 zł

 • Folia malarska ochronna GRUBA 4M/5M BLUE DOLPHINCF_ 04932
  Szybki podgląd

  Folia malarska ochronna GRUBA 4M/5M BLUE DOLPHINCF_ 04932

  Netto: 6,42 zł
  Brutto: 7,90 zł

 • Taśma malarska niebieska Blue Dolphin MTPG_07285 38mm/50 mb
  Szybki podgląd

  Taśma malarska niebieska Blue Dolphin MTPG_07285 38mm/50 mb

  Netto: 13,74 zł
  Brutto: 16,90 zł

 • Pistolet do piany metalowy
  Szybki podgląd

  Pistolet do piany metalowy

  Netto: 30,81 zł
  Brutto: 37,90 zł

 • Folia malarska ochronna STANDARD 4M/5M BLUE DOLPHIN CF_04895
  Szybki podgląd

  Folia malarska ochronna STANDARD 4M/5M BLUE DOLPHIN CF_04895

  Netto: 1,55 zł
  Brutto: 1,90 zł

 • Mata do pieczenia na grilla 33 x 40 cm 3 szt. 23470 wielorazowa
  Szybki podgląd

  Mata do pieczenia na grilla 33 x 40 cm 3 szt. 23470 wielorazowa

  Netto: 12,11 zł
  Brutto: 14,90 zł

 • Nóż ręczny z ostrzem łamanym 18mm Mega 30018H nożyk do tapet
  Szybki podgląd

  Nóż ręczny z ostrzem łamanym 18mm Mega 30018H nożyk do tapet

  Netto: 2,36 zł
  Brutto: 2,90 zł

 • Szpilka z uchwytem na wąż ogrodowy 16mm 18cm 10szt
  Szybki podgląd

  Szpilka z uchwytem na wąż ogrodowy 16mm 18cm 10szt

  Netto: 3,66 zł
  Brutto: 4,50 zł

 • Stołek składany czarno-biały 39cm 18595
  Szybki podgląd

  Stołek składany czarno-biały 39cm 18595

  Netto: 32,44 zł
  Brutto: 39,90 zł

Dbamy o Twoją prywatność

Pliki cookies i pokrewne im technologie umożliwiają poprawne działanie strony i pomagają dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Możemy wykorzystywać pliki cookies własne oraz naszych partnerów w celach analitycznych i marketingowych, również w celu dopasowania treści reklamowych do Twoich preferencji. Możesz zaakceptować wykorzystanie wszystkich tych plików lub dostosować użycie plików do swoich preferencji.

Dbamy o Twoją prywatność

Pliki cookies i pokrewne im technologie umożliwiają poprawne działanie strony i pomagają dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Możemy wykorzystywać pliki cookies własne oraz naszych partnerów w celach analitycznych i marketingowych, również w celu dopasowania treści reklamowych do Twoich preferencji. Możesz zaakceptować wykorzystanie wszystkich tych plików lub dostosować użycie plików do swoich preferencji.

ZarzÄ…dzaj cookies

Niezbędne pliki cookies
Korzystanie przez nas z niezbędnych plików cookie jest konieczne dla prawidłowego funkcjonowania strony internetowej. Pliki te są instalowane w szczególności na potrzeby zapamiętywania sesji logowania lub wypełniania formularzy, a także w celach związanych ustawieniem opcji prywatności.
Analityczne pliki cookies
Analityczne pliki cookie umożliwiają sprawdzenie liczby wizyt i źródeł ruchu w naszym serwisie. Pomagają nam ustalić, które strony są bardziej, a które mniej popularne, i zrozumieć, jak użytkownicy poruszają się po stronie. Dzięki temu możemy badać statystki i poprawiać wydajność naszej witryny. Informacje zbierane przez te pliki cookie są agregowane, nie mają więc na celu ustalenia Twojej tożsamości. Jeśli nie zezwolisz na stosowanie tych plików cookie, nie będziemy wiedzieć, kiedy odwiedziłeś naszą stronę internetową.
Funkcjonalne pliki cookies
Funkcjonalne pliki cookie zapamiętują i dostosowują stronę do Twoich wyborów, np. preferencji językowych. Możesz ustawić przeglądarkę tak, aby blokowała lub ostrzegała o niezbędnych i funkcjonalnych plikach cookie, jednak spowoduje to, że niektóre części witryny mogą nie działać prawidłowo.
Reklamowe pliki cookies
Reklamowe pliki cookie pozwalają na dopasowanie wyświetlanych treści reklamowych do Twoich zainteresowań, nie tylko na naszej witrynie, ale też poza nią. Mogą być instalowane przez partnerów reklamowych za pośrednictwem naszej strony internetowej. Na podstawie informacji z tych plików cookie i aktywności w innych serwisach jest budowany Twój profil zainteresowań. Reklamowe cookies nie przechowują bezpośrednio Twoich danych osobowych, ale identyfikują Twoją przeglądarkę internetową i sprzęt. Jeśli nie zezwolisz na stosowanie tych plików cookie, dalej będziemy mogli wyświetlać Ci reklamy, jednak nie będą one dopasowane do Twoich preferencji. Zobacz jak Google używa tych danych. Możesz zrezygnować ze wszystkich spersonalizowanych reklam w ustawieniach reklam, lub z wybranych firm na stronie www.aboutads.info.
Powered by eBiznes.pl