JęzykiPolski
WalutyPLN

Kategorie

Informacje

Strona głównaOgródKratki i nawierzchnieKratka trawnikowo drogowa 335x338x40 Bielbet geokrata
Poprzedni Lista Następny

Kratka trawnikowo drogowa 335x338x40 Bielbet geokrata

Netto: 10,49 zł
Brutto: 12,90 zł
Kod: 0444
EAN: 3645818271753
Wysyłka:1-3 dni
Waga:1.50 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Kolor:

Ilość:

KRATKA TRAWNIKOWO-DROGOWA BIELBET jest nowoczesnym rozwiązaniem utwardzenia i stabilizacji podłoża.

Pozwala na powiększenie powierzchni biologicznie czynnej; podczas opadów atmosferycznych kratka stabilizuje grunt i zabezpiecza pojazdy przed ugrzęźnięciem;
umożliwia naturalną cyrkulację wody; budowa kraty daje bardzo dobre warunki dla wegetacjitrawy; zwiększa nośność nawierzchni przejazdowych i traników; niska waga kraty ułatwia sprawny montaż i transport.

KRATKA TRAWNIKOWO-DROGOWA BIELBET składa się z systemu komór, tworzących w zarysie zespół sześciennych struktur oraz wyposażona w cztery kołki stabilizujące ją w podłożu.
Posiada zaczepy łączeniowe, służące do montażu w układ tworzący jednolitą powierzchnię stabilną w poziomie i w pionie.O wymiarach 335x338x40mm produkowana jest standardowo w kolorze czarnym i zielonym.
Wykonana z polietylenu o dużej gęstości o symbolu HDPE, uzyskiwanego również z procesu recyklingu odpadu tworzyw sztucznych.


 

Przeznaczenie:

KRATKA TRAWNIKOWO-DROGOWA BIELBET jest przeznaczona do stosowania w inżynierii komunikacyjnej dla dróg publicznych i wewnętrznych:

KATEGORIA I

-Nawierzchnie dla stanowisk postojowych dla samochodów cieżarowych,

-Nawierzchnie przeznaczone dla ruchu i jezdni manewrowych:

 • pobocza dróg,

 • osiedlowe drogi dojazdowe do budynków mieszkalnych, dojazdy do biurowców i obiektów produkcyjnych,

 • drogi dojazdowe i place manewrowe zdłuż bloków mieszkalnych i obiektów przemyslowych,

KATEGORIA II

-Nawierzchnie chodników i parkingów dla pojazdów o ciężarze ≤ 2500 kg:

 • ścieżki i ciągi pieszych w prakach (tylko z obsiewem trawą),

 • wjazdy do garaży,

 • stanowiska do przyczep campingowych,

 • parkingi samochodowe,

-Zabezpieczenia i umocnienia:

 • osłona przestrzeni wokół drzew rosnących wzdłóż chodników,

 • umacnianie obrzeży rowów odwadniających,

 • zabezpieczenie skarp przed erozją;

W przypadku stanowisk postojowych dla samochodów ciężarowych oraz nawierzchni dla ruchu manewrowego kratka może być stosowana w systemie z innymi betonowymi elementami płytowymi.


 

Warunki stosowania:

KRATKA TRAWNIKOWO-DROGOWA BIELBET może być stosowana:

-z obsiewem trawą,

-z wypełnieniem kruszywem.

 

Krata trawnikowo-drogowa Bielbet nie powinna być montowana w temperaturze otoczenia poniżej 5°C, należy również zwrócić uwagę aby temperatura materiału nie była mniejsza niż 5°C.

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię

Właściciel sklepu internetowego nie gwarantuje, że publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go kupili.

Opis procedury reklamacyjnej:

    Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem biuro@baumal.koszalin.pl, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej:
        imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego,
        datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji,
        przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego,
        wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację.
    Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie.
    Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci.
    Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.


Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy:

W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności.

Aby odstąpić od umowy zawartej na platformie zakupowej, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: biuro@baumal.koszalin.pl. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres Baumal ,75-123 Koszalin Szczecińska 4 b.

Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy):

[adres sprzedającego]
Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów], numery oferty w sklepu [numery] .
Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data] .
Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego]
Login w sklepie: [login kupującego]
Adres: [adres kupującego]
Data: [data odstąpienia od umowy]
Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej]

Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy (należy wybrać jedną z wersji):

    W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru.
    


Brak odstąpienia od umowy:

Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach sklepu internetowego Baumal nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów:

    o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy;
    w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy;
    w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;
    w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia;
    w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
    w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami;
    w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od wahań na rynku, nad którymi przedsiębiorca nie ma kontroli;
    w której konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli przedsiębiorca świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy;
    w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
    o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę;
    zawartej w drodze aukcji publicznej;
    o świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia usługi;
    o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.


Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur:

Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Koszalinie. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów,  znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”.

 
Klienci polecają również:
 • Zakończenia do parapetów zewnętrznych z blachy i aluminium 40cm (kpl) zaślepki
  Szybki podgląd

  Zakończenia do parapetów zewnętrznych z blachy i aluminium 40cm (kpl) zaślepki

  Netto: 5,29 zł
  Brutto: 6,50 zł

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.