Menu
Strona głównaMateriały budowlaneDachy i akcesoriaPodbitki i podsufitkiBudmat - podbitki dachowePodbitka dachowa, podsufitka, siding Budmat
Szukaj

Wpisz szukany produkt


Wyszukiwanie zaawansowane
...jest pusty

Okulary ochronne Blue Dolphin
Netto: 6,42 zł
Brutto: 7,90 zł
Taśma rozprężna do ciepłego montażu RAL Penosil 80/ 300Pa
Netto: 16,18 zł 13,76 zł
Brutto: 19,90 zł 16,92 zł
Dybel montażowy do okien i drzwi 10x112/10szt
Netto: 5,11 zł
Brutto: 6,29 zł
Silikon spray Expert Line do uszczelek Rytm Trade
Netto: 10,56 zł
Brutto: 12,99 zł
Wieszak obrotowy ze sprężyną 10szt
Netto: 5,64 zł
Brutto: 6,94 zł
Parapet MDF lakierowany Biały 16-20 cm
Netto: 53,58 zł
Brutto: 65,90 zł
Parapet z konglomeratu Botticino
Netto: 300,00 zł
Brutto: 369,00 zł
Taśma antypoślizgowa KAEM 50mm x 5m
Netto: 3,24 zł
Brutto: 3,99 zł
Czyścik Penosil Premium Foam Cleaner do piany i pistoletu
Netto: 16,87 zł 13,50 zł
Brutto: 20,75 zł 16,60 zł
Klej montażowy PENOSIL Premium SuperFix 310ml
Netto: 10,49 zł
Brutto: 12,90 zł
Kołki rozporowe do szybkiego montażu KSM 8x 60 100 szt
Netto: 13,81 zł 12,11 zł
Brutto: 16,99 zł 14,90 zł
Wkręt 3,5x55 do metalu 100 szt.
Netto: 4,06 zł
Brutto: 4,99 zł
Silikon uniwersalny PENOSIL Standard 310 ml
Netto: 11,08 zł
Brutto: 13,63 zł
Parapet PCV komorowy 20 cm
Netto: 1,78 zł
Brutto: 2,19 zł
Podkład pod panele Cezar Expert Eko Matt 3 mm
Netto: 3,17 zł
Brutto: 3,90 zł
Podpora montażowa do okien i drzwi
Netto: 12,11 zł 10,49 zł
Brutto: 14,90 zł 12,90 zł
Seal Klej kontaktowy w spraju 500 ml Primer
Netto: 26,82 zł
Brutto: 32,99 zł

Podbitka dachowa, podsufitka, siding Budmat

Netto: 26,89 zł
Brutto: 33,08 zł

Wysyłka:48 godzin
Waga:0.50 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Kolor:
Perforacja:

Ilość:szt

Zyskujesz 1 punktów Punkty programu lojalnościowego
Kupując produkty objęte programem lojalnościowym, zbierasz punkty, które możesz później wymienić na kupony rabatowe do wykorzystania w sklepie.
Opcja dostępna tylko dla klientów zarejestrowanych.

TOWARU NIE WYSYŁAMY KURIEREM.

Elementy powyżej 2,5 mb. dostarczamy tylko swoim transportem w odległości max. 150 km od siedziby naszych składów czyli Koszalina i Kołobrzegu przy minimalnej wartości zakupu 500zł brutto ,transport do miejsc dalszych tylko po uprzednim uzgodnieniu to z naszym biurem.

Podsufitka poza swoją funkcją dekoracyjną (jest zwieńczeniem realizacji dachu) ma także wiele funkcji praktycznych.

Podsufitka dachowa (podbitka) jest integralną częścią kompletnego dachu, który w ofercie BUDMAT tworzą:

 • pokrycie dachowe wykonane z blachodachówki modułowej Venecja,
 • orynnowanie z zastosowaniem systemu rynnowego PVC ProAqua,
 • podsufitka dachowa.

Zastosowanie podsufitki pozwala na szybkie i efektowne wykończenie pokrycia dachowego oraz na jego dodatkową wentylację. Podbitka zabezpiecza konstrukcję dachu (zwłaszcza w części okapu) i stanowi finalnie o estetyce całej inwestycji.

Montaż podsufitki dachowej BUDMAT jest szybki oraz łatwy a dostępne kolory idealnie komponują się z kolorystyką dachów Venecja oraz rynien ProAqua.

Podsufitka BUDMAT produkowana z wysokiej jakości materiału PVC jest estetyczna, wyjątkowo lekka i nie obciąża dodatkowo dachu. Występuje w wersji pełnej oraz perforowanej w kolorach: jasny brąz, ciemny brąz, grafitowy, złoty dąb oraz orzech.

Podsufitka BUDMAT nie wymaga malowania, jest odporna na czynniki atmosferyczne oraz na ewentualne działania pleśni oraz grzybów dlatego została objęta 25 letnim okresem gwarancji.

Podsufitka PVC BUDMAT wykonana z nieplastyfikowanego PVC, lekka, estetyczna i trwała zabudowa okapów dachowych. Jest kompletnym rozwiązaniem składającym się z: panelu pełnego i perforowanego, listwy J, listwy H oraz narożnika wewnętrznego i zewnętrznego.

Występuje w kolorystyce wzorowanej na odcieniach naturalnego drewna (dąb, orzech) bądź kolorystyce, którą dopasowuje się do systemu rynnowego.

Szerokość efektywna panelu: 306 mm
Wysokość: 12,2 mm
Długość arkusza: 3 m

 

Podsufitka PVC jest kompletnym rozwiązaniem składającym się z: panelu pełnego i perforowanego, listwy J, listwy H oraz narożnika wewnętrznego i zewnętrznego.

 
Instrukcja montażu podbitki Budmat Pobierz plik
Deklaracja zgodności podbitka Budmat Pobierz plik
Cennik Pobierz plik

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
rabaty

GWARANCJA na System Podsufitki PVC BUDMAT

§ 1. Postanowienia ogólne

 1. Gwarantem jest BUDMAT Bogdan Więcek z siedzibą w Płocku ul. Otolińska 25, który jest producentem Podsufitki PVC BUDMAT.
 2. Udzielana Gwarancja Producenta obejmuje zapewnienie, że elementy Podsufitki PVC BUDMAT nie posiadają wad fizycznych powstałych w czasie procesu produkcji lub będących następstwem użycia niewłaściwego materiału do produkcji, które uniemożliwiają korzystanie z tych elementów zgodnie z ich przeznaczeniem wskazanym w katalogu Gwaranta.
 3. Warunkami skorzystania z Gwarancji Producenta są:
  1. Montaż i konserwacja elementów Podsufitki PVC BUDMAT zgodnie z zaleceniami Gwaranta wskazanymi w Instrukcji montażu dostępnej na www.budmat.pl oraz uznanymi regułami techniki budowlanej;
  2. Korzystanie z elementów Podsufitki PVC BUDMAT zgodnie z ich przeznaczeniem określonym w Instrukcji montażu;
  3. Przechowywanie, transport elementów Podsufitki PVC BUDMAT zgodnie z zaleceniami Producenta wskazanymi w instrukcji: „MAGAZYNOWANIE I TRANSPORT PODSUFITKI DACHOWEJ BUDMAT” – dostępnej na www.budmat.pl .

§ 2. Okres gwarancji

 1. Gwarancja Producenta zostaje udzielona na okres 25 lat na elementy Podsufitki PVC BUDMAT, licząc od dnia wydania ich Klientowi.
 2. Gwarancja jest ważna na terytorium Polski i dotyczy Produktów zamontowanych na terytorium Polski.

§ 3. Procedura reklamacyjna

 1. Klient zobowiązany jest do zgłoszenia Gwarantowi wady elementu Podsufitki PVC BUDMAT nie później niż w terminie 7 dni od dnia wykrycia wady, pod rygorem utraty uprawnień gwarancyjnych. W przypadku, gdy wymagają tego okoliczności, Klient zobowiązany jest do dokonania wszelkich czynności zabezpieczających mających na celu wyeliminowanie lub ograniczenia ryzyka powstania szkody związanej z pojawieniem się wady elementu Podsufitki PVC BUDMAT, przy czym dokonanie czynności zabezpieczających nie może naruszyć zasad i warunków wynikających z Gwarancji.
 2. Reklamacje należy zgłaszać Gwarantowi drogą faksową (nr: +48 24 268 02 92) lub drogą mailową (e-mail: reklamacje@budmat.pl). Klient zgłasza reklamację bezpośrednio Gwarantowi lub poprzez punkt handlowy w którym Klient dokonał zakupu.
 3. Gwarancja powinna zawierać: dokładny opis wady, datę wykrycia wady oraz datę i miejsce montażu reklamowanego elementu Podsufitki PVC BUDMAT. Wraz z reklamacją należy przesłać dowód zakupu elementów Podsufitki PVC BUDMAT oraz zdjęcia ilustrujące wadę elementu Podsufitki PVC BUDMAT. W przypadku niezałączenia do reklamacji wyżej wymienionych dokumentów reklamacja pozostaje bez rozpoznania.
 4. W terminie 14 dni od dnia prawidłowego zgłoszenia reklamacji Gwarant ma prawo dokonać wizji w miejscu wystąpienia wady, o czym poinformuje Klienta. Klient jest zobowiązany umożliwić Gwarantowi dostęp do reklamowanego elementu Podsufitki w terminie wskazanym przez Gwaranta. Przedstawiciel Gwaranta udaje się na miejsce wystąpienia wady, gdzie w obecności Klienta spisuje protokół reklamacyjny, a gdy zajdzie potrzeba odbiera reklamowany element Podsufitki. Protokół reklamacji oraz pobrany element są przekazywane na koszt Gwaranta do siedziby Gwaranta celem rozpatrzenia reklamacji.
 5. W terminie do 30 dni od dnia przekazania Gwarantowi protokołu reklamacji, Gwarant rozpatruje reklamację i informuje Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu reklamacji Klienta.

§ 4. Usunięcie wad elementu Podsufitki PVC BUDMAT

 1. W przypadku uznania przez Gwaranta reklamacji Gwarant lub wskazany przez niego podmiot w terminie 14 dni od dnia poinformowania Klienta o uznaniu reklamacji albo od dnia, w którym upłynął termin na powiadomienie o rozpatrzeniu reklamacji, usuwa wady uznane przez Gwaranta.
 2. Usunięcie wad elementu Podsufitki może nastąpić poprzez:
  1. wymianę wadliwego elementu Podsufitki na nowy element Podsufitki lub element kompatybilny z elementem Podsufitki;
  2. albo naprawę wadliwego elementu Podsufitki.
   • Wybór sposobu usunięcia wady należy do Gwaranta.
 3. W przypadku uznania reklamacji Gwarant pokrywa następujące koszty:
  1. w przypadku wymiany wadliwego elementu Podsufitki – koszty nowego elementu Podsufitki lub elementu kompatybilnego z elementem Podsufitki oraz koszty transportu nowego elementu Podsufitki lub elementu kompatybilnego z elementem Podsufitki do miejsca jego montażu;
  2. w przypadku naprawy wadliwego elementu Podsufitki – koszty naprawy wadliwego elementu Podsufitki oraz koszty transportu naprawionego elementu Podsufitki do miejsca jego montażu.
   • W ramach Gwarancji Gwarant nie odpowiada za szkody będące następstwem wadliwości elementu Podsufitki (tj. za szkody spowodowane w mieniu Klienta przez wadliwy element Podsufitki)

§ 5. Wyłączenia i zastrzeżenia

 1. Gwarant nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne nienależyte usunięcie wad, jeżeli jest to wynikiem braku wyczerpujących informacji w tym zakresie w zgłoszeniu reklamacyjnym Klienta.
 2. Zakres odpowiedzialności Gwaranta został określony w §1 ust. 3 Gwarancji Producenta. W szczególności Gwarant nie ponosi odpowiedzialności za:
  1. montaż elementów Podsufitki PVC BUDMAT, w tym za montaż niezgodny z zaleceniami Gwaranta lub regułami sztuki budowlanej;
  2. uszkodzenia mechaniczne elementów Podsufitki PVC BUDMAT powstałe po wydaniu tych elementów Klientowi;
  3. normalne zużycie elementów Podsufitki PVC BUDMAT;
  4. utratę trwałości połysku i koloru elementów Podsufitki PVC BUDMAT;
  5. wadliwe działanie lub wady elementów Podsufitki PVC BUDMAT będące następstwem przypadków losowych niezależnych od Gwaranta (siła wyższa) np.: pożar, powódź wyładowania atmosferyczne, itp.
 3. Uprawnienia gwarancyjne Klienta automatycznie wygasają, jeżeli:
  1. podmiot inny niż Gwarant lub wskazany przez Gwaranta usunął (zdemontował) lub naprawił przed wizją reklamowany element Podsufitki PVC BUDMAT;
  2. bez zgody Gwaranta dokonano jakichkolwiek modyfikacji elementów Podsufitki PVC BUDMAT;
  3. elementy Podsufitki PVC BUDMAT zostały połączone w jednej instalacji z elementami podsufitki innego producenta;
  4. elementy Podsufitki PVC BUDMAT były wykorzystane sprzecznie z ich przeznaczeniem wskazanym przez Gwaranta w Instrukcji montażu;
   • elementy Podsufitki PVC BUDMAT były transportowane lub przechowywane sprzecznie z zaleceniami Gwaranta wskazanymi w instrukcji: „MAGAZYNOWANIE I TRANSPORT PODSUFITKI DACHOWEJ BUDMAT”;
  5. elementy Podsufitki PVC BUDMAT nie były konserwowane lub były konserwowane niezgodnie z zaleceniami Gwaranta;
  6. elementy Podsufitki PVC BUDMAT pracowały (znajdowały się) w środowisku agresywnym chemicznie;

§ 6. Postanowienia końcowe

 1. Z zastrzeżeniem bezwzględnie obowiązujących przepisów prawa dotyczących klientów będących osobami fizycznymi, nabywających produkty w celach niezwiązanych z działalnością zawodową lub gospodarczą, wszelkie spory pomiędzy Klientem a Gwarantem podlegają rozstrzygnięciu przez sąd powszechny w Płocku.
 2. W sprawach nieuregulowanych w niniejszej gwarancji mają zastosowanie przepisy polskiego prawa cywilnego.
 
Zobacz także:
 • Podbitka dachowa Budmat listwa H

  Podbitka dachowa Budmat listwa H

  Netto: 7,77 zł
  Brutto: 9,56 zł

 • Podbitka dachowa Budmat listwa J

  Podbitka dachowa Budmat listwa J

  Netto: 3,78 zł
  Brutto: 4,65 zł

 • Kołki rozporowe do szybkiego montażu KSM 6x 60 200 szt

  Kołki rozporowe do szybkiego montażu KSM 6x 60 200 szt

  Netto: 17,37 zł 15,37 zł
  Brutto: 21,37 zł 18,90 zł

Użytkownik Allegro
% Pozytywnych komentarzy
Typ
Ostatnie
7 dni
Ostatnie
30 dni
Wszystkie
Polecam
Nie polecam
Zgodność z opisem
Obsługa kupującego
Czas wysyłki
Koszt wysyłki
Pokaż listę aukcji
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.